20-06-2017 Beker van West-Vlaanderen (Indurium Cup)

woensdag 2 augustus: KSV Diksmuide A - SKO (19.00 uur)

zondag 6 augustus: SKO - SK Nieuwkerke (17.00 uur) *

zondag 13 augustus: Club Roeselare - SKO (17.00 uur) *

zondag 20 augustus: SKO - KEG Gistel (17.00 uur) *

zondag 27 augustus: eventuele 16de finale *

* in geval op deze datum moet gespeeld worden voor de beker van België, dan zal er gespeeld worden de eerstvolgende woensdag om 19.00 uur
 

 

20-06-2017 Beker van België (Croky Cup)

Het wedstrijdschema van de eerste vijf rondes van de Croky Cup 2017-2018 is beschikbaar. In de eerste ronde speelt SK Oostnieuwkerke thuis tegen reeksgenoot SVD Kortemark. Deze wedstrijd grijpt plaats op zondag 30 juli om 16 uur. Indien SKO doorstoot, dan mag het de week daarna op verplaatsing naar Waremme (2e amateurklasse) in de provincie Luik. In een eventuele derde ronde speelt Oostnieuwkerke thuis tegen Walhain (2e amateur), Westkapelle (1e provinciale) of Dikkelvenne (3e amateur).

 

20-06-2017 Transfers 2017-2018

Inkomende transfers:

Stijn De Deygere (FC Izegem)
Jelle Louage (Eendracht Wervik)
Bart Syx (SKV Zwevezele)
Timothy Vandewouwer (RC Harelbeke)
Miguel Vanderheeren (OMS Ingelmunster)
Dries Denoo (Sassport Boezinge)
Marijn Bentein (Sassport Boezinge)
Hans Hoornaert (Sassport Boezinge)
Kevin Wullaert (Club Roeselare)
Nick De Groote (KSV Hoek (NL))

Uitgaande transfers:

Arne Beeuwsaert (SC Wielsbeke)
Jeroen Vandenbussche (SK Westrozebeke)
Kenny Pollet (Sassport Boezinge)
Celestin Six (Olympic Ledegem)
Emiel Luyckx (Olympic Ledegem)
Gregory Hermans (SV Wevelgem)
Jurrien Beeuwsaert (SC Wielsbeke)
Sven Lugghe (Dosko Beveren)
Wim Acke (gestopt)
David Debrabander (gestopt)

 

03-05-2017 Eindklassement pronostiek 2016-2017

134 punten: Ballyn Patrick (2)

133 punten: Seys Stijn, Casier Carine

131 punten: Noseda Michelle

129 punten: Crevits Paul, Ballyn Patrick (3)

128 punten: Vanderhaeghe Pieter, Vantomme Thomas & Thibeau

127 punten: Vergote Joseph, Delrue Philip, Thevelein Dirk (2)

126 punten: Gouwy Luca, Gouwy Serge, Sinnaeve Fabian

125 punten: Ballyn Michiel

124 punten: Christiaens Joyce, Hessel Hildebrand

123 punten: Maes Gilles, Moyaert Johan, Vergote David, Ballyn Patrick (4)

122 punten: Defrancq Freddy, Montmerency Marnix (1), Vanderbiest Frederik (1), Montmerency Marnix (2), Vanderbiest Frederik (2), Desimpel Dirk, Vergote Loïc, Monteyne Daniel

121 punten: Verduyn Henk, Heemeryck Omer

120 punten:  Huyghe Marc

119 punten: Parmentier Stevie, Verbrugghe Geert (2), Todts Marc, Ballyn Patrick (1), Eeckhout Edwin (1), Dos Santos Antonio Manuel

118 punten: Feys Eddy (1), Kerkhof Gerdy, Monteyne Wim, Vanderhaeghe Ronny, Verslype Filip, Parmentier Davy (1), Parmentier Daniël, Vanpeteghem Michel, Vandeputte Luc, Vergote Marc, Willaert Frans, Sagaert Norbert
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
117 punten:
 Vergote Luc, Debaes Dirk, Pauwelyn Marleen, Cuvelier Geert, Crabbe André, Kerkhof Benny, Kerkhof Norbert
116 punten: Geeraert Pedro, Vandorpe Michael, Gouwy Claire, Eeckhout Steven, Willemyns Johan, Parmentier Davy (2), Parmentier Gregory, Borry Rik
115 punten: Soenen Ernest, Eeckhout Gillis, Rosseau Marleen, Opsomer Alexander
114 punten:  Bruneel Heidi, Hessel Rik, Baes Bart, Therry Frans, Degryse Antoine, Degryse Ivan, Willemyns Bernard, Veraverbeke Agnes
113 punten: Kerkhof Noël, Rosseel Monique, Staessens Noël, Vanhauwaert Ingrid, Sluys Geert, Cappelle Simon
112 punten: Vandorpe Frank, Eeckhout Edwin (2), Kerkhof Thibo, Degryse Joost, Demeulenaere Roger, Bruneel Leo, Degrave Johan
111 punten: Alleman Staf (1), Geeraert Roger, Thevelein Myriam, Thevelein Frank, Maes Rik, Vanderhaeghe Steven, Hessel Andres, Peperstraete Regy, Maes Gilbert
110 punten: Cromheecke Luc, Thevelein Tom, Decleir André, Decadt Frank, Soenen Maggy (2), Veracx Wilfried, Verhalleman Carine
109 punten:  Houtekier Roland (1), Thevelein Dirk (1), Vancoillie Danny, Denijs Marc, Ahmadi Malek, Feys Eddy (2), Alleman Staf (3), Verbrugghe Geert (1)
108 punten:  Deryckere Frank, Thevelein Kris, Deceuninck Jan, Staelens Rosa, Herman Matisse, Eeckhout Eric, Galle James, Verhaeghe Sonja, Houtekier Roland (2), Vandermeersch Philippe, Decoutere Katrien, Deceuninck Dominiek (2)
107 punten: Alleman Staf (2), Eeckhout Philip, Degryse Lander, Bruneel Antoon, Soenen Maggy (1), Hoorelbeke Michel, Deceuninck Dominiek (1)
106 punten: Verstraete Marnick, Thevelein Henk, Eeckhout Gilbert, Kerkhof Stefaan, Dhont Patricia, Hessel Adelheid, Parmentier Luc, De Temmerman Diana, Nevejant Jacques, Temmerman Antoine
105 punten: Crabbe Marja, Vandeputte Saskia, Vergote Wilfried, Bardyn Wouter (1), Claus Filip (1), Borry Bjarn, Kerkhof Robert, Naert Dieter, Hessel Maxim
104 punten: Degrave Veroniek, Huyghe Gabriella, Nevejant Georges
103 punten: Keirtap, Bardyn Wouter (3), Vanderbeke Klaas, Verbrugghe Jacqueline, Raes Bart, Bruneel Nathalie, Dekorte Annie
102 punten: Huyghe Patrick, Callens Dirk (2), Kerkhof Kris, Hoorelbeke David, Deleu Lucrèce, Degrave Merijn
101 punten: Vandeputte Emile & Staf, Thevelein Geert, Claus Filip (2), Herman Thibo, Vandewiere Mark, Florquin Johan, Vandermeersch Frank (2), Lamote Andre
100 punten:  Lugghe Sven, Bardyn Oswald, Debaes Jan
99 punten: Degryse Laurens, Verkindere Leon, Vanelslander Daniel
98 punten: Monteyne Johny, Temmerman Wim
97 punten: Eeckhout Lize, Vandermeersch Frank (1), Staessens Dorine
96 punten: Laflere José, Depestel Tom, Degryse Fridolin, Boekje 454
95 punten: Vandeputte Isabelle
94 punten: Callens Dirk (1), Kerkhof Joran, Claeys Christiane, Gheldof Marika, Peperstraete Ilse
93 punten: Kerkhof Magda, Geeraert Rosita, Kerkhof Marcel
92 punten:  Carels Chris, Crombez Ruben, Samyn Frank, Vantomme Raymond
91 punten: Bardyn Wouter (2), Herman Filip, Verschuere Ann, Vanelslander Wilfried, Lagae Suzanna, Demeulenaere Iben
90 punten: Eeckhout Lewis, Rosseel Pierre
89 punten: Moyaert Nele, Dehaene Danny, Vandewiere Annelie, Minne Jef
88 punten: Minne Staf, Gevaert Lorenzo
87 punten: Verhalleman José, Vanhaelewyn Martine, Cornette Annie
86 punten: Eeckhout Mattijs, Eeckhout Pieter-Jan
85 punten: Van Coillie Koen, Okidoki
84 punten: Langedock Bert, Vansteenkiste Didier
83 punten: Crombez Arthur, Lapere Frans, Verkindere Ann, Knorr – Slunse, Coussement Carl, Demeulenaere Geert
82 punten: Desmedt Eric, Degraeve Agnes, Ceenaeme Nico, Bruneel Eugene
80 punten: Demeulenaere Iben, Boekje 828
79 punten: Crombez Jakob
78 punten: Porteman Stijn (2)
76 punten: Bruneel Sabine
75 punten: Porteman Stijn (1)
72 punten: Hosten Tom
69 punten: Debaes Koen
67 punten: Watteeuw Jean-Pierre
66 punten: Everaerdt André, Café De Lindeboom
61 punten: Bardyn Noël
60 punten: Gevaert Rik (3)
58 punten: Degryse Rosette, Ceenaeme Cedric (2)

 

25-04-2017 Pronostiek: speeldag 30

Uitslag pronostiek: 2 X 2 2 1 1 1 X (26)

Weekwinnaars:

1. Staf Alleman (Ledegem) (8/25)
2. Ludwig Willaert (Oostnieuwkerke) (8/27)
3. Emile & Staf Vandeputte (Oostnieuwkerke) (7/26)

Er waren deze week 234 deelnemers waarvan 2 met 8 punten, 5 met 7 punten en 50 met 6 punten.

 

« vroegere items