25-08-2017 schema jeugdtornooi 26/08/2017

U8

A : KSK Oostnieuwkerke
B : KSV Rumbeke
C : KVP Gits
D : KRC Bissegem

09u00 A-B KSK Oostnieuwkerke – KSV Rumbeke
09u30 C-D KVP Gits – KRC Bissegem
10u00 A-C KSK Oostnieuwkerke – KVP Gits
10u30 B-D KSV Rumbeke – KRC Bissegem
11u00 A-D KSK Oostnieuwkerke – KRC Bissegem
11u30 B-C KSV Rumbeke – KVP Gits

12u15 uitdelen van de medailles

Alle wedstrijden worden gespeeld op veld 3

U9

A : KSV Roeselare
B : SV Moorslede
C : KFC Hooglede
D : KSK Oostnieuwkerke

09u00 A-B KSV Roeselare – SV Moorslede
09u30 C-D KFC Hooglede – KSK Oostnieuwkerke
10u00 A-C KSV Roeselare – KFC Hooglede
10u30 B-D SV Moorslede – KSK Oostnieuwkerke
11u00 A-D KSV Roeselare – KSK Oostnieuwkerke
11u30 B-C SV Moorslede – KFC Hooglede

12u15 uitdelen van de medailles

Alle wedstrijden worden gespeeld op veld 4

U13

A-reeks B-reeks

A : KSK Oostnieuwkerke E : KRC Waregem
B : Club Roeselare F : SVD Kortemark
C : SC Zonnebeke G : KSK Geluwe
D : KVP Gits H : JV Lo-Reninge

A-reeks: terrein1
09u00 A-B KSK Oostnieuwkerke – Club Roeselare
09u30 C-D SC Zonnebeke – KVP Gits
10u00 A-C KSK Oostnieuwkerke – SC Zonnebeke
10u30 B-D Club Roeselare – KVP Gits
11u00 A-D KSK Oostnieuwkerke – KVP Gits
11u30 B-C Club Roeselare – SC Zonnebeke

B-reeks: terrein 2
09u00 E-F KRC Waregem – SVD Kortemark
09u30 G-H KSK Geluwe – JV Lo-Reninge
10u00 E-G KRC Waregem – KSK Geluwe
10u30 F-H SVD Kortemark – JV Lo-Reninge
11u00 E-H KRC Waregem – JV Lo-Reninge
11u30 F-G SVD Kortemark – KSK Geluwe

Finalewedstrijden:
12u00 7e en 8e plaats (4e A – 4e B) op terrein 2
12u00 5e en 6e plaats (3e A – 3e B) op terrein 1
12u30 3e en 4e plaats (2e A – 2e B) op terrein 2
12u30 1e en 2e plaats (1e A – 1e B) op terrein 1

13u15 uitdelen van de medailles

Alle wedstrijden worden gespeeld op terrein 1 en 2

U7

A-reeks B-reeks

A : KSK Oostnieuwkerke D : Club Roeselare
B : Mandel United E : SK Staden
C : KSV Roeselare A F : KSV Roeselare B

A-reeks: terrein 3
14u00 A-B KSK Oostnieuwkerke – Mandel United
14u30 A-C KSK Oostnieuwkerke – KSV Roeselare A
15u00 C-B KSV Roeselare A – Mandel United

B-reeks: terrein 4
14u00 D-E Club Roeselare – SK Staden
14u30 D-F Club Roeselare – KSV Roeselare B
15u00 F-E KSV Roeselare B – SK Staden

Finalewedstrijden:
15u30 5e en 6e plaats (3e A – 3e B) op terrein 3
15u30 3e en 4e plaats (2e A – 2e B) op terrein 4
16u00 1e en 2e plaats (1e A – 1e B) op terrein 3

16u45 uitdelen van de medailles

Alle wedstrijden worden gespeeld op terrein 3 en 4 

U11

A : KFC Lichtervelde
B : KVP Gits
C : KSK Oostnieuwkerke
D: KSV Rumbeke
E: KFC Hooglede

14u00 A-B KFC Lichtervelde – KVP Gits op terrein1
14u00 C-D KSK Oostnieuwkerke – KSV Rumbeke op terrein 2

14u30 B-C KVP Gits - KSK Oostnieuwkerke op terrein 1
14u30 D-E KSV Rumbeke – KFC Hooglede op terrein 2

15u00 A-C KFC Lichtervelde – KSK Oostnieuwkerke op terrein 1
15u00 B-E KVP Gits – KFC Hooglede op terrein 2

15u30 A-D KFC Lichtervelde – KSV Rumbeke op terrein 1
15u30 C-E KSK Oostnieuwkerke – KFC Hooglede op terrein 2

16u00 A-E KFC Lichtervelde – KFC Hooglede op terrein 1
16u00 B-D KVP Gits – KSV Rumbeke op terrein 2

16u45 uitdelen van de medailles

Alle wedstrijden worden gespeeld op terrein 1 en 2