31-10-2017 Pronoklassement na speeldag 9

26 punten: Parmentier Davy (2)

25 punten: Degryse Lander, Wyseur Lieve, Sinnaeve Fabian, Degryse Peter

24 punten: Degrave Johan, Eeckhout Gillis, Vanderhaeghe Pieter, Houtekier Roland (1), Houtekier Roland (2), De Temmerman Diana, Parmentier Davy (1), Parmentier Gregory, Vereenooghe LKW (1ste ploeg), Degryse Joseph, Dagbladhandel Fabienne

23 punten: Tyvaert Michiel, Debaes Dirk, Hoorelbeke Michel, Vantomme Thomas, Casier Carine, Ballyn Patrick (3), Vanderhaeghe Steven, Moyaert Johan, Parmentier Stevie, Vanelslander Daniel, Eeckhout Gianni

22 punten: Baes Bart, Hollevoet Walter, Hollevoet Brigitte, Vandeputte Luc, Michelle Nosada, Ballyn Patrick (1), Hoornaert Joost (1), Monteyne Wim, Demeersseman Karien, Eeckhout Edwin, Vergote David, Vergote Loïc, Christiaens Joyce, Nevejant Georges

21 punten: Vanpeteghem Michel, Claus Filip (2), Monteyne Daniel, Decleir André, Montmerency Marnix (1), Vanderbiest Frederik (1), Vanderbiest Frederik (2), Montmerency Marnix (2), Willemyns Bernard, Deryckere Frank, Ballyn Patrick (4), Crevits Paul, Vroman Bjorn, Geeraert Pedro (2), Rosseel Monique, Hessel Rik, Vanderhaeghe Ronny, Soenen Maggy, Vandendriessche Warre, Hoornaert Joost (2), Defrancq Freddy, Degrave Veroniek, Verbrugghe Geert (2), Vergote Luc, Ballyn Patrick (2), Kesteloot Jora, Bentein Dominiek, Cuvelier Geert

<rolex replica omega replica orologi replica

20 punten: Deprez Krist, Gunst Dorine, Degryse Joost, Bruneel Heidi, Feys Eddy, Defrancq Geert, Carels Chris, Dekorte Annie, Crabbe Marja, Verduyn Henk, Bardyn Wouter (1), Gouwy Claire, Kerkhof Gerdy, Vancolen Anja, Parmentier Daniël, Deceuninck Dominiek, Bruneel Antoon (1), Crabbe Monique, Degryse Jan, Vermoortele Jochen, Ballyn Michiel, Staessens Noël, Callewaert Emma, Claus Filip (1), Nevejant Jacques, Vereenooghe LKW (reserven), Hoornaert Hans (1), Rosseau Marleen

 

30-10-2017 Pronostiek: speeldag 9

Uitslag pronostiek: X 1 1 X 2 2 2 2 (35)

Weekwinnaars:

1. Bart Baes (Oostnieuwkerke) (6/26)
2. Krist Deprez (Oostnieuwkerke) (6/26)
3. Joost Degryse (Oostnieuwkerke) (5/30)

Er waren deze week 263 deelnemers waarvan 2 met 6 punten en 17 met 5 punten.

 

24-10-2017 Pronoklassement na speeldag 8

22 punten: Degryse Peter, Parmentier Davy (2)

21 punten: Sinnaeve Fabian, Degryse Joseph, Eeckhout Gianni, Wyseur Lieve, Vanderhaeghe Pieter, Houtekier Roland (1), Houtekier Roland (2), De Temmerman Diana, Vereenooghe LKW (1ste ploeg), Dagbladhandel Fabienne, Parmentier Davy (1), Parmentier Gregory

20 punten: Parmentier Stevie, Eeckhout Gillis, Degryse Lander, Vanderhaeghe Steven, Moyaert Johan, Vanelslander Daniel, Nevejant Georges

19 punten: Bentein Dominiek, Degrave Johan, Hoorelbeke Michel, Demeersseman Karien, Eeckhout Edwin, Vantomme Thomas, Casier Carine, Ballyn Patrick (3), Hoornaert Hans (1), Vergote David, Vergote Loïc, Christiaens Joyce, Cuvelier Geert, Vergote Luc, Ballyn Patrick (2), Kesteloot Jora, Rosseau Marleen

18 punten: Crabbe Monique, Eeckhout Eric, Vandendriessche Warre, Claus Filip (1), Degrave Veroniek, Debaes Dirk, Michelle Nosada, Rosseel Monique, Degryse Jan, Hessel Rik, Soenen Maggy, Lapere Frans, Kerkhof Joran, Ballyn Patrick (1), Ballyn Michiel, Staessens Noël, Hoornaert Joost (1), Hoornaert Joost (2), Tyvaert Michiel, Maes Rik, Nevejant Jacques, Verbrugghe Geert (2), Vereenooghe LKW (reserven), Monteyne Wim, Bruneel Antoon (1), Vanderhaeghe Ronny, Vermoortele Jochen, Hoornaert Hans (2), Callewaert Emma, Defrancq Freddy

 

24-10-2017 Pronostiek: speeldag 8

Uitslag pronostiek: X 2 2 2 2 1 2 1 (25)

Weekwinnaars:

1. Peter Degryse (Oostnieuwkerke) (6/32)
2. Monique Crabbe (Gits) (5/25)
3. Geert Sluys (Roeselare) (5/25)

Er waren deze week 244 deelnemers waarvan 1 met 6 punten en 32 met 5 punten.

<rolex replica omega replica orologi replica

 

16-10-2017 Pronoklassement na speeldag 7

18 punten: Parmentier Davy (1), Parmentier Davy (2), Parmentier Gregory

17 punten: Eeckhout Gianni, Wyseur Lieve, Vanderhaeghe Pieter, Houtekier Roland (1), Houtekier Roland (2), Nevejant Georges, De Temmerman Diana, Vereenooghe LKW (1ste ploeg), Dagbladhandel Fabienne

16 punten: Vergote Luc, Eeckhout Gillis, Degryse Lander, Vanderhaeghe Steven, Moyaert Johan, Ballyn Patrick (2), Sinnaeve Fabian, Kesteloot Jora, Rosseau Marleen, Degryse Peter, Degryse Joseph, Vanelslander Daniel

15 punten: Bruneel Antoon (1), Hoorelbeke Michel, Vanderhaeghe Ronny, Vermoortele Jochen, Demeersseman Karien, Eeckhout Edwin, Vantomme Thomas, Deleu Lucrèce, Casier Carine, Ballyn Patrick (3), Hoornaert Hans (1), Hoornaert Hans (2), Callewaert Emma, Vergote David, Vergote Loïc, Christiaens Joyce, Cuvelier Geert, Defrancq Freddy, Parmentier Stevie

14 punten: Michelle Nosada, Rosseel Monique, Degryse Jan, Willemyns Bernard, Hessel Rik, Staelens Rosa, Eeckhout Philip, Soenen Maggy, Lapere Frans, Kerkhof Joran, Ballyn Patrick (1), Ballyn Patrick (4), Ballyn Michiel, Staessens Noël, Bentein Dominiek, Hollevoet Brigitte, Hoornaert Joost (1), Hoornaert Joost (2), Tyvaert Michiel, Maes Rik, Kerkhof Gerdy (2), Vancolen Anja, Degrave Johan, Nevejant Jacques, Parmentier Luc, Parmentier Daniël, Vandeputte Luc, Verbrugghe Geert (2), Vereenooghe LKW (reserven), Monteyne Wim

 

« vroegere items recentere items »